Publikuar: Pri 13 2019 01:05

OFERTA E FUNDIT! Paisje parukerie.

Publikuar: Pri 13 01:05
Shikime: 143
Shiten paisjet e parukerise ne gjendje te re( karrige zyre, lavatest, bolier, banak per pasqyre, pasqyra, rafte xhami, rafte mobel, 2 karrela, tavoline thonjsh e pershtatshme dhe per recepsion, reklame tabele me ndricim 2.5m). Mobilje( divan salloni i pershtatshem dhe per zyra ose klinika, 3 kolltuk pufk, tavoline mesi, etj. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel: 0695406363
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
143
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695406363

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione