Makine qethese profesionale gjermane Silver Crest

2 500 LEK

Shitet nga: Iphone 10 Nën 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Për parukeri / kozmetikë
Kam per te shitur nje makine qethese Silver Crest.
Mundesi perdorimi personale ose per pune.
Produkti eshte i ri i blere ne Itali.
Makina punon me bateri qe eshte e rikarikueshme si dhe me korrent.Tregues karikimi digital
Shoqerohet me karikues origjinal, mbajtese makine/ pershtatese karikimi,6 krehera,si dhe nje perparese pune.
Leaflet
Në fillim