Publikuar: Maj 26 2021 10:34

Pajisje berberi

Publikuar: Maj 26 10:34
Shikime: 2
Shiten të gjitha pajisjet e berberit për arsye emigrimi:

• Poltroni
• Banaku
• Pasqyra
• Makinat qethëse, gërshërët, të gjitha mjetet, gjithçka që ju duhet për të hapur që nesër berberanën tuaj.Të gjitha mjetet janë të reja dhe pothuajse fare të papërdorura.

Çmimi i diskutueshëm.

Të interesuarit të kontaktojnë në numrin:
+355694513983
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355694513983

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione