Publikuar: Nën 30 2017 10:12

Paisje per berber

Publikuar: Nën 30 10:12
Shikime: 188
okazion per festat e fundvitit karrike per berber profesionale disponojme ngjyre te zeze dhe kafe nxitoni te merni tuajen (pervec karrikeve bejme kompletim salloni parukeri dhe berber me lavatest , pasqyra , bojra flokesh etj .) 0683214282 ...0682009775 (karrikja ne foto eshte model nuk shesim te perdorura vetem te reja)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
188
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683214282

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione