Mobilje berberi

350 LEK

Shitet nga: Fush kruj 27 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Ne gjendje te mir shum pak e perforur me minidush ne gjendje pune dhe pasyr mbrapa.cmimi i diskutushem
Fush kruj
0685622176
Leaflet
Në fillim