Publikuar: Tet 17 2018 08:54

Pajisje per Parukeri

EUR

Publikuar: Tet 17 08:54
Shikime: 102
☆☆Super Okazion☆☆
Shiten me cmim shume te leverdisshem pajisje per parukeri:
☆4 Pasqyra shoqeruar me 3 komo dhe me 4 Poltrone
☆Permanent
☆Lavatest
☆2 rafte per mbajtjen e aksesorve
☆3 pupa dhe kend lekure shume komod
I gjithe seti shitet me cmim oferte prej 2.500 euro i diskutueshem.
Nese shiten me vete kane cmim tjeter.
Kontakt: Tel ose what's up 0695852052
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
102
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione