Publikuar: Dhj 25 2016 02:22

Paisje Estetike

Publikuar: Dhj 25 02:22
Shikime: 45
Shitet Termo Copert (dyshek dobesimi) 200mije Lek.
Shitet Aparatur per trajtimin e fytyres me ultratinguj 500Mijlek.
Shitet Poltron me hidromasazh dhe masazh 500mij;lek.
Shitet Elektroda 700mijlek.
Shitet Printer per dizenjimin e thonjeve 100mij lek
Shiten pasqyr parukerie 50mijlek
Shiteten rafte 100Mijlek.

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
45
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692932882

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione