Pajisje per BERBER

1 100 EUR

Shitet nga: Lani 04 Pri 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shiten pajisjet ne foto ne gjendje perfekte, fare pak dite te perdorura! Cmimi perfshine kolltukun profesional, kolltukun per larjen e kokes dhe komodinen me pasqyre.
Leaflet
Në fillim