Publikuar: Dhj 02 2016 02:21

Paisje parukerie

EUR

Publikuar: Dhj 02 02:21
Shikime: 52
Shiten per arsye mbyllje aktiviteti te gjitha paisjet,Lavatest, 2polltrona, tavolin me 2vende pune, karel, krevat dhe paisje depilimi, ekspozitor, etj.Paisjet jan perdorur per nje kohe te shkurter
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
52
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696588904

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione