Publikuar: Qer 25 2021 11:55

Okazion

EUR

Publikuar: Qer 25 11:55
Shikime: 45
Shiten te gjitha pajisjet dhe mobiljet e nje parukerie
Perfshire poltronin lavetestin bolierin reklamen dollapin e bojrave tavolinen e thonjve dhe mobileje te tjera
Pajisjet jan shum pak te perdorura shiten per arsye se do iki jasht
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
45
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688317469

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione