Publikuar: Mar 17 2021 06:46

Shitet set makinash berberi wahl

Publikuar: Mar 17 06:46
Shikime: 187
Shitet 1set I kompletuar me makina per berber bashke me ate te zeros dhe tharesen e flokeve
Makinat jane shume Pak te perdorura
Shiten dy lavamanet bashke me grupet
Shitet drita per berber
Shiten bokse ne gjendje shume te mire
Cmimin I diskutushem.
Cel: +355699333107
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
187
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355699333107

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione