Publikuar: Pri 30 2016 10:06

Paisje per parukeri

LEK

Publikuar: Pri 30 10:06
Shikime: 35
Shitet paisje e nje parukerie lavatest,2 piastra,2 tharese ,2 gershere,krerat e te gjitha llojeve karrel,pasqyre,kase per bigudina tavolina e punes,karrige,mashe per kacurrela dhe ekspozitoret e bojrave shiten arsyea mbyllje aktiviteti
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
35
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692794998

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione