Publikuar: Tet 01 2021 04:10

Barbershop shitet puna

LEK

Publikuar: Tet 01 04:10
Shikime: 62
Shitet puna(jo ambjenti,ndërtesa)
Me klientelë të rregullt të kënaqshme
2 poltrone por me mundësi dhe për mi i bo 3
Me lavatest dhe çdo gjë të nevojshme për të punuar
Për më shumë më kontaktoni tju nis fotot
Mund ta merrni dhe 2berbera sëbashku
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
62
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692953565

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione