POMPE LAVAZHI GJERMANE 150 BAR SUPER OKAZION

Shitet nga: .... Dje 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shes pompa lavazhi GJERMANE.e re ne kuti 150 bar.okazion 210 euro.i padiskutueshem.shume e fuqishme.ka shume presion.me prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim