Publikuar: Shk 20 2022 05:39

POMP LAVAZHI PROFESIONALE E ARDHUR NGA GJERMANIA

EUR

Publikuar: Shk 20 05:39
Shikime: 531
Shitet pomp lavazhi profesionale e sapo ardhur nga Gjermania. Pompa eshte e llojit interpomp ka presion (shtypje) te fort. Punon shume mire dhe eshte shume e rujtne. Eshte e pershtatshme per autolarje, larjen e Veturave, Autobusa, kamiona, Bagera, tepiha, fasada, kocka, oborre, bazena, autosallone etj.

Gjindemi ne Kosove - Prishtine, me marrveshje mund ta sjellim edhe ne Shqiperi.

auto larje, shpric, karcher, autolarje, autosallon, bazen, auto salon, mog, italjank, italy, interpomp, interpump etj.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
531
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione