Publikuar: Jan 30 2022 12:58

LAVAZH I KOMPLETUAR, GATI PER PUNE

LEK

LEK
Publikuar: Jan 30 12:58
Shikime: 6
SHITEN PJESE DHE MAKINERI, TE GJITHA CFARE NEVOJITEN PER LAVAZH.
Makinerit kane qene ne pune dhe jane ne gjendje perfekte, ish autolavazhi Gjerman te diga e liqenit. Fshese me korent, pistoleta, pompa, depozite, kompresor, dollape metalike, mbulesa plastike, kostruksioni metalik etj. Te gjitha makinerite jane te blera ne Gjermani. Cmimi 5milion e 500mije lekë te vjetra i padiskutueshem.

Makina me qerra, ebnz, mercedes, bmw, audi, Range rover, land rover, volkswagen,
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697529713

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione