Publikuar: Nën 13 2021 09:50

Kompresor me thares

EUR

EUR
Publikuar: Nën 13 09:50
Shikime: 1
Shitet kompresor ABAC me tharje.
275 LT 11 bar
Eshte i importuar nga Italia dhe nuk eshte perdorur ne shqiperi.
Punon ne menyr perfekte.
Nuk ben zhurm
2700 euro
0692582083
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692582083

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione