FSHESA PASTRIMI PER DYSHEME TE JASHTME PASTRIMI

25 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: FREDI GJENERATORE 03 Tet 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për mekanikë dhe lavazh
FREDI GENERATOR
MEKANIKE
FREDI GJENERATORE
0682092531 0682000176
Leaflet
Në fillim