POMPE LAVAZHI , DHE THITHSE PLUHURASH

800 EUR

Shitet nga: Shtepia Pushimi Shengjin 28 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
-Pompa eshte me nafte dhe energji , gjithashtu nxen dhe ujin deri ne 120 grad .
-Pompa ka fuqi 150 Bar .
-Pompa shoqerohet me nje pistolet larjeje


-Fshesa me korend ka 2 motorra
Shtepia Pushimi Shengjin
0693576920
Leaflet
Në fillim