Publikuar: Maj 08 2022 10:13

POMP LAVAZHI KARCHER HD 9/18-4 ST-H MODEL I RI

EUR

EUR
Publikuar: Maj 08 10:13
Shikime: 259
Shitet pompa lavazhi profesionale e tipit KARCHER HD 9/18-4 ST-H e sapo ardhur nga Gjermania. Pompa eshte model i ri, rrymen trefazore dhe ka presion (shtypje) te fort. Punon shume mire dhe eshte shume e rujtne. Eshte e pershtatshme per lavazh, autolarje, larjen e Veturave, Autobusa, kamiona, Bagera, tepiha, fasada, kocka, oborre, bazena, autosallone etj.
Gjindemi ne Prishtine-KosovePomp lavazhi, pompa lavazhi, lavazh, auto larje, shpric, autolarje, autosallon, bazen, auto salon etj
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
259
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione