Publikuar: Jan 21 2021 12:07

Makineriblarje tapetash dhe centrifurta

Publikuar: Jan 21 12:07
Shikime: 90
Centrifut (tharje per 2 ose 3 min )
2.70 cm 2500 €
3.00 cm 3000 €
3.30 cm 3500 €
Per makineri larje tapetash (larje lart edhe larje porsht ) per 5 min
Makin me 4 furqe 8000 €
Makina me 6 furqe 10000€
! Jane cmime fabrike !
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
90
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672049499

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione