Publikuar: Jan 18 2022 11:32

Makineri pastrimi

EUR

Publikuar: Jan 18 11:32
Shikime: 3
Pershendetje! Ne fotot e mesiperme do te shikoni 3 pajisje pastrimi te firmes Wirbel. Pajisjet sherbejne per nje shumllojshmeri pastrimesh. kemi pajisjet e avullit e cila sherben per pastrimin dhe larjen e tapicerive te makinave me avull, per larjen e motorrit te makinave, per larjen e kendeve, parketit etj etj. Makineria me solucion sherben gjithashtu per larjen e tapicerive te makinave por me solucion, per larjen e kendeve, per larjen e tapetave etj. Kemi dhe Fshesen e korentit e cila perpos pastrimit nepermjet thithjes gjithashtu sherben edhe per thithjen e ujit te padeshiruar ne makine apo kudo tjeter. Pajisjet jane me pak se 2- muaj te perdorura dhe jan ne gjendje shum te mir, pothuajse si te reja. Shiten per arsye emigrimi! Cmimi i diskutueshem
Mund te kontaktoni dhe ne whats up : 00355685805951
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682809554

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione