PAISJE LAVAZHI 650€

650 EUR

Shitet nga: Arlind 06 Nën 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shiten paisje lavazhi, pompe 3 fazorshe dhe fshese korenti me dy motore, paisjet jane ne gjendje shume te mire.
Çmimi: 650€ I Diskutueshem
Per me shume info: 0685428012
Leaflet
Në fillim