Publikuar: Sht 14 2020 09:14

Pompe lavazhi Italiane origjinale me presion

EUR

Publikuar: Sht 14 09:14
Shikime: 47
Pompe lavazhi me presion me super performance fale fuqis 135 bar 1900 W, performon ne menyre speciale. Pastron njollat me te veshtira ne oborret e shpive tuaja. Nuk leni pse te shpenzoni shum para per pompe te mir e origjinale. Vetem per 135 €
⏩ Aksesor qe mbushet me solucion dhurat. ⏩ Nuk kini nevoj te lani makinen tuaj me furce.
⏩Eliminoni lodhjen dhe gervishtjet qe ben furca makines.
⏩ Produkt i ardhur nga Italia 🇮🇹
⏩ Disifektoni ambjentet tuaja me solucion dhe nepermjet pompes tone.
🗳🚛 Trasport kudo ne Shqiperi.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
47
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672052143

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione