Shitet Biznesi "Klinike Dentare"

450 000 LEK

Shitet nga: Arjan 20 Dhj 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Klinike Dentare ne shitje si biznes.
Shitet klinike dentare e kompletuar me te gjithe instrumentat dhe pajisjet.
- Poltron funksional
- autoklave dhe aerosteril.
- Tavolina e punes e kompletuar,
-sete ekzaminimi,
-sete daresh dhe elevatoresh.
-Klinika ka gjendje edhe materiale konsumi per te punuar.
-Klinika e pajisur me mobilimin perkates
Klinika Dentare eshte funksionale prej me shume se 15 vitesh ne kete zone.
Klinika ndodhet ne katin e pare ne rruge kryesore.

Klinika dentare Shitet si biznes me te gjitha pajisjet se bashku per 450.000Lek (i diskutueshem)

Nese dikujt i intereson ta mbaje kliniken ne te njejtin ambient qeraja aktuale eshte 20.000Lek/Muaj.

Adresa : Tirane, Rr. Siri Kodra, fillimi i rruges se Frigoriferit 100 m nga unaza.
Leaflet
Në fillim