Eko GE Voluson 730 Color Doppler

8 500 EUR

Shitet nga: Qemal 04 Dhj 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Shitet Eko General Electric Voluson 730 color doppler. Ka dy sonda :
1) Convex (abdominal)
2) Convex 3D-4D(real-time).
Aparati eshte ne gjendje te shkelqyer dhe punon mjaft mire. Ne cmim jane te perfshira gjithashtu CD-ROM dhe printer Sony. Cilesia e imazhit eshte me e mire nga sa duket ne foto.
Leaflet
Në fillim