Mobilje per farmaci

Shitet nga: Mobilje 11 Nën 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shiten mobiljet dhe banaku ne gjendje shume te mire. Cmimi 700 €.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim