Publikuar: Korr 01 2021 12:59

Elektro saldatrice per zgara teli

LEK

LEK
Publikuar: Korr 01 12:59
Shikime: 77
Shes elektro saldatrice për ngjitjen e zgarave te telit,
Në gjëndje të mirë pune, Viti 2014Model DP-JKS
E fuqishme 60KVA, 3 fazore, 380V, 50Hz.
per saldim pikësor të telave nga 2 mm deri në 8 mm.
Shitet për arsye mospërdorimi. Ka qenë përdorur për prodhimin e rafteve te patatinave. Ka punuar shumë pak. Është blerë 4700$ në Kinë, me faturë.
Çmimi pak i negociueshëm.
Shiko videon në Youtube : https://youtu.be/qjX8ZUpqY-g
Nëse je i interesuar shitet edhe pajisja e paraqitur ne video që mat, pret dhe drejton telat automatikisht.
Për të dyja pajisjet bashkë bëj një skonto shtesë.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
77
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692078747

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione