STABILIZATORE TENSIONI

Shitet nga: Drini 12 Dhj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Stabilizator tensioni 5 KVA,7.5 KVA.10 KVA,15 KVA 20 KVA,25 KVA Linje monofaze
SI DHE 22.5 KVA,30 KVA 45 KVA 60 KVA LINJE trefazore.
Me rregullim atuomatik per cdo faze.
Mbrojtie nga kolpot e tensionit me Mikroprocesor ose te thjeshte.

Diapazon tensioni per linje monofaze 130-230volt,160-250 volt.
Diapazon tensioni per linje trefazore 275-430volt,220-400 volt.310-450 volt

Ofrohen me 0 ore pune ,2 (dy) vite garanci,transport dhe instalim nga Fmt Group.

Gjendje STOK dhe POROSI sipas kerkeses.
Ofrojme dhe produkte si UPS INVERTER ,GJENERATORE,NDRICIM LED

KONTAKTI:DRINI
CEL: 0697013411
Leaflet
Në fillim