Shitet vinc ure

4 500 EUR

Shitet nga: easy pay 15 Gush 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet Vinc UreHapsire 10m Pesha e ngritjes 3 Ton. Shinat dhe te gjithe aksesoret e perfshire.
Cmimi 4500 Euro i diskutueshem
Cel. : 0692051519
Leaflet
Në fillim