Shitet linja e riciklimit te plastikes 2018

0 EUR

Shitet nga: EE Sot 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet linja e coptimit, larjes dhe tharjes per Pe dhe Pp film. Makineria eshte prodhim i 2018 dhe ka dy vite qe punon, kapaciteti 500-600 kg ne ore.
Materiali qe punon eshte pe film dhe pp, por mund te pershtatet lehtesisht dhe per hdpe ose pp.
Pjeset e linjes jane, transportieri + coptusi + shnek lares + vaska + shnek lares + vaska + centrifuge me uje + shnek transportues + shtrydhes + siloz. Shtrydhesja eshte e teknologjise se fundit, materiali del i shtrydhur 99% ne formen e brumit (Squuezing Machine Pe).
Materiali pas daljes nga linja del i thare dhe 100% i paster.
Cmimi i diskutueshem, per detaje kontaktoni ne numrin e tel.
.
.
.
.
.
.
.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione