Paisje furre buke

500 000 LEK

Shitet nga: Liljana 12 Sht 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten paisje furre buke furre per pjekje 100 bukshe dhe dhome femertimi rafte buke mikser per embelsira si dhe dy tavolina pune nje mermer dhe nje inoks plus tavat fhe tepsia
Liljana
0684430706
Leaflet
Në fillim