Makineri paketimi vasketash MAP me vakum dhe gaz

Shitet nga: Elton 16 Tet 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makineri paketimi automatike vasketash plastike per industrine ushqimore , e markes turke Lipovak , pak e perdorur . Eshte per paketim me atmosfere te modifikuar , me vakum dhe gaz ushqimor qe rrit jetegjatesine ne raft te produkteve. Procesi eshte automatik , me shtypjen e butonit makineria ben vakumin , injektimin e gazit , ngjitjen e filmit ne vaskete , prerjen e filmit dhe produkti del i gatshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim