Linje nikelimi dhe kromimi me aspirim

Shitet nga: Lui Tafaj 16 Tet 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Linja e nikelimit dhe e aspirimit. Model MLH-2.25.00.00.00. Prodhuar ne vitin 1998. E paperdorur, gjysme automatike dhe automatike.

Nickel plating and aspirating set.
Model MLH-2.25.00.00.00. Produced in 1998. Unused, semi automatic and automatic.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim