Publikuar: Gush 04 2022 09:27

Lazer per prerje dhe gdhendje

Publikuar: Gush 04 09:27
Shikime: 414
Lazer CO2 i ri
Fushe pune 100x80cm
Fuqi 80-150w(sipas kerkeses)
Lartesia maksimale 25 cm kontroll elektrik
Bordi Ruida me panel kontrolli ne lazer
Garancia 1 vit
Cmimi fillon nga 4000 euro (MUNDESI PAGESE ME KESTE)
Parametrat mund te behen sipas deshires

Lazer CO2 i ri
Fushe pune 40x60cm
Fuqi 60-100w SIPAS KERKESES
Lartesia maksimale 25 cm kontroll elektrik
Bordi Ruida me panel kontrolli ne lazer
Garancia 1 vit
Cmimi fillon nga 4000 euro (MUNDESI PAGESE ME KESTE)
Parametrat mund te behen sipas deshires
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
414
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699100001

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione