Lavatrice profesionale Miele PW 6080 8kg

0 LEK

Shitet nga: Pro Servis Dje 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Lavatrice profesionale Miele PW6080 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restorante,lavanteri, pastrim kimik, klube sportive, qendra estetike & spa, etj.

- Kapaciteti:8kg rroba, te lara ne vetem 53 min
- Vellimi i kazanit:80 litra
- Shpejtesia e centrifuges:1200 rpm
- Lageshtira e mbetur: 49%
- Ekran me tregues per programin, temperaturen, shpejtesine e centrifuges dhe kohen e mbetur
- Mundesi lidhje te 4 pompave shperndarese
- Spostim ne kohe deri ne 24 ore
- Lidhja elektrike: Monofaze ose trefazor
- Dimensionet: 1020 x 700 x 727 mm
- 20 gjuhe

Prodhuar ne Gjermani.

Kryer servis total me pjese kembimi origjinale.

Ju lutemi na kontaktoni për çdo pyetje ose na vizitoni ne dyqanin tone.

Adresa: Tirane, Unaza e Re, Rr.Teodor Keko, Astir, ne krah te Intesa San Paolo Bank
email: pajisjeprofesionale@gmail.com
mob: +355699838407 (Viber dhe WhatsUp)

TAG - Lavatrice industriale, Tharese industriale, Hekur industrial, Rulo, hekurosje, pastrim kimik, larje, lavanderi, pajisje profesionale, hotele, restorante, spitale, Miele, Lavatrice profesionale, Larese profesionale, Tharese profesionale, Hekur profesional, Pajisje te perdorura, Pajisje per hotele, Larese & Tharese, Qendra estetike & spa, Vila, Bujtina, Resorte, te perdorura etj,
Leaflet
Në fillim