Publikuar: Qer 15 2022 04:48

Kaldaje industriale me nafte dhe gaz

EUR

EUR
Publikuar: Qer 15 04:48
Shikime: 104
Kaldaje industriale Bentone me nafte, po mund te perdoret edhe me gaz. Prodhim Svedez. E re pa perdorur, shitet bashke me kazanin metalik per nje kapacitet ngrohje per 40 dhoma, e pershtatshme per pallat, konvikt, klinika, shkolla etj... ne foto skeda teknike, kaldaja ndodhet ne Sarande. Jepen te përfshira dhe 2 radiadore te mëdhenj te ri. Per me shume informacjon contakto nr. 0688757093
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
104
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688757093

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione