Hekuri - industriale hekur

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Alma BP Laundry Machines 02 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Është shitur një makinë hekuri e re profesionale - Primer PS140-25

* Sipërfaqja e punës 1,4 metër
* Dorëzimi i shpejtësisë dhe temperaturës
* Ngrohje elektrike - 7 kilovat
* Programe dialimi me lehtësi
* Pedale për fillimin dhe ndalimin
* 12 muaj garanci

Ne kemi 1 të re dhe 2 shumë pak të përdorur nga makinat e njëjta nga ky model në astar.

Ne gjithashtu kemi makina të tjera për larjen, tharjen dhe hekurosjen.
Çmimi për kontratë.

Makina larëse mund të përdoret për hotele, restorante, lavanderi, spitale

Ne jemi në Maqedoni.

Ju lutemi na kontaktoni për çdo pyetje

Alma BP Laundry Machines
Kavadarci, 1430
info@alma-bp.mk
+38971 377 877 (Viber dhe WhatsUp)

TAG - makinë larëse industriale, tharëse, hekur, rul, hekurosje, pastrim kimik, pastrim kimik, larje, lavanderi, pajisje, hotel, restorant, spital të gjitha makinat hemisko hemisko
Alma BP Laundry Machines
+38971377877
Leaflet
Në fillim