Publikuar: Pri 27 2022 03:11

☞ Group , Gjenerator , Stabilizator , UPS ☜

Publikuar: Pri 27 03:11
Shikime: 5
FMT Group ofron :
☞ Gjenerator me ndezje automatike kabine silencioze dhe markat me te mira si : Volvo , Perkins , Iveco , Baudouin , Scania , FMT .
☞ Stabiliaztor te gjitha fuqive dhe te gjitha diapazoneve 130-230 / 160/250/ 180-280 v per faze . Monofaze dhe trefazore.
☞ UPS te te gjitha fuqive monofaze dhe 3 faze.
☞ Garanci 2 vite , transport dhe instalim Falas
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione