Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 05 2022 03:23

Gjeneratore silencioze

Publikuar: Korr 05 03:23
Shikime: 37
Shiten gjeneratore silencioze 100 kva ne nafte
cel.0689026835
Adresa . Sheshi shqiponja
Tirane
Përshkrimi i linkut

Fredi Shpk

Shoqeria Fredi ka nje eksperience 30 vjecare ne tregun shqipetar vendas dhe ne diaspore, kryesosht Malazez, Kosovar, Maqedonas. Nga viti 1991-2001 njihet si person fizik dhe nga viti 2001 deri me sot person juridik.
 
Gjate viteve shoqeria ka njohur rritje graduale ku pikat kryesore jane ne Tirane perballe Ish doganes dhe ne Fushpreze Km 7. Se fundmi shoqeria ka hapur fabriken e dopozitave plastike ne fushepreze km 7. Ne historikun e kompanise sone njihet fabrika e polisterolit, e cila pati suksesin e saj.
 
“Ne ofrojme ate qe ju kerkoni” , motoja qe udheheq shoqerine tone, pasi ne zoterojme kapacitetet teknike dhe teknologjike per t’ju ofruar produkte cilesore ne treg, sherbim te specializuar si dhe cmime konkuruese: Ne kemi punuar per t’ju gjendur prane klienteve duke u shtrire ne nje game te gjere produktesh te cilet gjenden vetem ne kompanine tone.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shoqeria Fredi ka nje eksperience 30 vjecare ne tregun shqipetar vendas dhe ne diaspore, kryesosht Malazez, Kosovar, Maqedonas. Nga viti 1991-2001 njihet si person fizik dhe nga viti 2001 deri me sot person juridik.
 
Gjate viteve shoqeria ka njohur rritje graduale ku pikat kryesore jane ne Tirane perballe Ish doganes dhe ne Fushpreze Km 7. Se fundmi shoqeria ka hapur fabriken e dopozitave plastike ne fushepreze km 7. Ne historikun e kompanise sone njihet fabrika e polisterolit, e cila pati suksesin e saj.
 
“Ne ofrojme ate qe ju kerkoni” , motoja qe udheheq shoqerine tone, pasi ne zoterojme kapacitetet teknike dhe teknologjike per t’ju ofruar produkte cilesore ne treg, sherbim te specializuar si dhe cmime konkuruese: Ne kemi punuar per t’ju gjendur prane klienteve duke u shtrire ne nje game te gjere produktesh te cilet gjenden vetem ne kompanine tone.
37
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355689026835

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione