Publikuar: Qer 16 2022 11:07

Fabrik prodhimi

EUR

Publikuar: Qer 16 11:07
Shikime: 545
Shitet fabrikë për prodhim dhe paketim. Fabrika prodhon kollë të cilësive të ndryshme sipas dëshirës. Prodhon fino të cilësis që dëshiron dhe dhaç të gatshëm. Gjithashtu mund të prodhoj edhe gëlqere të dehidratuar. Ofrohet dhe ekspertiza për montimin dhe funksionimin e fabrikës. Kapaciteti maksimal i prodhimit 2 ton/orë. Shitet për arsye emigracioni
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
545
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683433333

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione