Publikuar: Jan 24 2022 09:47

Shitet sharre shirit per punime druri

EUR

Publikuar: Jan 24 09:47
Shikime: 10
Shitet sharre shirit e markes Centauro. Madhesi mesatare. gjatesia e shiritit 5.5 meter dhe gjeresia deri ne 5 cm. Elektromotori 4 kw. diametri i volantit 80 cm. E gatshme per pune.
Cmimi 1200 euro
Per me shume informacion kontaktoni ne nr e cel.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355683355350

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione