Publikuar: Nën 12 2015 02:10

Makineri per pjekjen e kafes +mulli

LEK

Publikuar: Nën 12 02:10
Shikime: 10
Shes makineri per pjekejen e kafese , kapaciteti 12 kg per 15 min ne gjendje shume te mire e blere e re ne greqi dhe ka pjekur vetem kafene e proves 20 kg , eshte e pa punuar . Punon me korent monofaze edhe me gaz , se bashku me makinerine bashkangjitet mulliri i pa punuar, me gjith dy gure rezerve te rinj + peshore elektronike + makina qe ngjit qeset e kafese .Shitet per arsye emigracioni . Ju faleminderit !
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0666647126

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione