Makineri per prodhimin e corapeve

30 000 EUR

Shitet nga: Pjeter 09 Korr 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Gjithesej jane 3 makineri. Jane nga firma Lonati ku 2 nga to jane model:Junior ndersa njera eshte model: Junior 2. Viti i prodhimit eshte 1996-97
Makinerite model : Junior kane kapacitet prodhimi per 8 ore nga 600 pale corape pra ne total 1200 pale corape per 8 ore.
Makineria model: Junior 2 ka nje kapacitet prodhimi per 8 ore 800 pale corape.
Gjithesej keto 3 makineri prodhojne 2000 pale corape.
Secila makineri e ka programuesin e vet keshtuqe programohen ne baze te deshires se perdoruesit.
Gjithashtu me keto makineri eshte dhe kompjuteri me shume modele corapesh dhe me pjese rezerve.
-Bejme dhe nderrime.
Per me shume na kontaktoni ne keta numra telefoni:
0037744906756 ose
0038649249430
ose ne keto email-e :
genn.16@live.com ose
pjetri_45@hotmail.com.
-Makinerite gjenden ne Prizren ,neKosove.
-Ju mirepresim!
Leaflet
Në fillim