Publikuar: Shk 12 2019 08:42

Okazion ! Shiten ose nderohen!

EUR

Publikuar: Shk 12 08:42
Shikime: 25
Shitet kaldaje me tuba bakri ,radiator plus qe punon me dru dhe lend djegse nafte,solar etje,e kompletuar me gjithcka ne gjendje shum te mire 2000 euro,plus dhe dy gjenerator Italjan njeri 8.5kw 800 euro,tjetri 10 kw 900euro me nafte te dy.nderrohen me furgon malli ose dicka qe me intereson .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
25
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682988677

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione