SHITET TORNO SPECIALE ++++ EXTRA

1 LEK

Shitet nga: Naimi 23 Jan 05:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
SHITET TORNO NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE.NOFULLAT DERI 250 DHE SHUME EKSTRA BASHKE ME MAKINERINE
CMIMI I DISKUTUESHEM
TEL:0683733453
Leaflet
Në fillim