Shitet Prese drush profesionale.

Shitet nga: FRENKI Dje 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Prese drush profesionale e ardhur nga Gjermania perdoret per te care drute gjithashtu eshte profesionale dhe per serviset e makinave cmimi 250 euro i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim