Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s

Shitet nga: Marsel 17 Nën 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s Viti 2006
+ Makina Mercedez-Benz Furgon
- Sharra* me koke te fsheht , me kende te ndryshme ne prerje, me grila, me busull metri, disku preres 450, me disk te fsheht, me ajer, me kompresion vaj.
- Pantografi* hap te gjitha kuadret e bravave , me ajer, can cdo kod alumini.
- Frezatricja* hap te gjitha kodet e aluminit te tafit dhe te fundorve te dyerve, me ajer.
- Kompresori* ajrit 250 litrosh.
- Tavolin montimi me ajer me shina.
- Makina* Mercedez-Benz , furgon dopjo gome, karroceri 4metra, 2+1 makina , ngjyr e bardhe , vit prodhimi 1994.

Cmimi i Diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim