Publikuar: Gush 21 2019 02:54

Okazion

EUR

Publikuar: Gush 21 02:54
Shikime: 72
Linje e kompletuar makinerishe per punime duroalumini.
Sharre automatike
Freze
Puntografe
Kompresor
Trapan me 2 koka
5 punsonatrice universale me ajer
Sharre monofazë
Gjenerator silenzios 220v/380v
Stabilizator energjie
Kamalecë,tavoline pune,karroce per mbajtjen e veglave te punes,saldatrice 220v/380v, fresibel i vogel dhe i madh,tre shkalle me madhesi te ndryshme per montim.
Oficine e kompletuar totalisht me makineri italiane te markave te njohura.

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
72
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00393298510086

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione