MAKINERI PERPUNIM DRURI

300 000 LEK

Shitet nga: Agron Bici 11 Sht 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Kontornatrice kopjuese me dy koka, freze hidraulike. E pershtatshme per prodhimin e te gjithe llojeve te kembeve te tavolinave dhe te karrigeve. Eshte ne gjendje shume te mire pune. Ka rendiment dhe saktesi te larte.
Agron Bici
0682695600


WhatsApp:
0674306106
Leaflet
Në fillim